مرگ ۲ عابر پیاده در بابل

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز مازندران، مهدی غلام نیاروشن افزود: در حادثه نخست ساعت ۵:۵۸ دقیقه صبح امروز سه شنبه ۱۶ مهر در پی گزارشی به این مرکز مبنی بر تصادف عابر پیاده با یک دستگاه جرثقیل، ماموران پایگاه اورژانس امین آباد به محل حادثه واقع در جاده جدید آمل به بابل، روستای علی آباد، جنب پل اعزام شدند.
سخنگوی مرکز فوریت های پزشکی و اورژانس گفت: عابر پیاده (زن ۶۰ ساله) به دلیل شدت جراحات و خونریزی دارای علائم حیاتی نبوده و تلاش ماموران اورژانس نیز برای احیای وی نتیجه‌ای نداشت.
غلام نیاروشن افزود: حادثه دیگر نیز ساعت ۱۰:۵۰ دقیقه امروز در همین جاده عبور علیشاه اتفاق افتاد و یک عابرپیاده (زن ۵۹ ساله) بر اثر برخورد با یک دستگاه خودرو سواری سبک و به دلیل شدت جراحات وارده و خونریزی، فوت کرد. همچنین ماموران پایگاه اورژانس امین آباد در محل حادثه حضور یافتند.

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیوستن به کمپین

با حرکت امن در حرکت سواره و پیاده

شما با احترام به خط عابرپیاده و رعایت نکات حرکت امن در حرکت پیاده، سواره، دوچرخه و موتور می‌توانید به کمپین خط عابر پیاده بپیوندید.

با عضویت در رسانه‌های اجتماعی کمپین

کمپین در تلگرام، اینستاگرام، و توئیتر با شناسه khateaber@ فعالیت می‌کند. با پیوستن به این کانال‌های ارتباطی در رساندن صدای کمپین مشارکت کنید.

با استفاده از شب‌تاب (چراغ همراه)

شب‌تاب محصولی از کمپین برای دیده‌شدن در شب است. با تهیه و استفاده از آن می‌توانید ضمن افزایش ایمنی خود به گسترش استفاده از آن کمک کنید

با نصب برچسب «من برای عابرپیاده می‌ایستم»

شما می‌توانید با تهیه و نصب برچسب «من برای عابرپیاده می‌ایستم» بر شیشه جلو خودروی خود برای احترام به حق عابرپیاده همپیمان شوید.

با عضویت در کارگروه‌های کمپین​

کمپین در حال حاضر در دو کارگروه آموزش و ترویج داوطلب می‌پذیرد. برای مشارکت فرم عضویت را پر کنید.

با کمک مالی به کمپین​

کمپین یک حرکت جمعی و سرمایه عمومی برای حذف تلفات عابرپیاده در شهر بابل است. با کمک مالی به کمپین در پیشبرد اهداف کمپین سهیم شوید.