عابر پیاده ۳۵ساله بابلی قربانی بی احتیاطی دو راننده

باشگاه خبرنگاران جوان: تصادف دو خودرو سواری در جاده گنج افروز روشن آباد بابل عابر پیاده ۳۵ساله را به کام مرگ کشاند.

غلام نیا روشن سخنگوی سازمان اورژانس ۱۱۵ و پیش بیمارستانی بابل در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، گفت: ساعت ۱۱:۰۲ دقیقه امروز جمعه طی گزارشی به مرکز دیسپج سازمان بابل مبنی تصادف دو خودرو سواری و عابر پیاده در جاده گنج افروز روشن آبادگزارش شد.

وی افزود: پس از دریافت این گزارش بلافاصله مرکز دیسپج سازمان اورژانس بابل تکنسین‌های پایگاه هتکه پشت را به محل حادثه اعزام کرد.

غلام نیا روشن گفت: تکنسین‌ها اورژانس ۱۱۵ در مدت زمان ۶ دقیقه در محل حادثه حاضر شدند.

سخنگوی سازمان اورژانس ۱۱۵ و پیش بیمارستانی بابل افزود: در این حادثه به گفته شاهدان در محل راننده خودرو پژو پارس در حال دور زدند بود که در همین حال خودرو پژو ۴۰۵ در حال حرکت به علت اینکه با خودرو پژو پارس برخورد نکند تغییر مسیر می‌دهد که به عابر پیاده که در‌حال تعمیر خودرو خود بوده برخورد می‌کنند.

وی گفت: عابر پیاده که مرد حدودا ۳۵ساله بود به علت شدت جراحات و خونریزی و فاقد علائم حیاتی بود.

وی افزود: راننده خودرو پژو ۴۰۵که مرد ۳۰ساله دچار آسیب دیدگی ملتی تروما و هدتروما شدند که تکنسین‌های اورژانس پس از اقدامات پزشکی اولیه مصدوم حادثه را به بیمارستان شهید بهشتی بابل منتقل کردند.

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیوستن به کمپین

با حرکت امن در حرکت سواره و پیاده

شما با احترام به خط عابرپیاده و رعایت نکات حرکت امن در حرکت پیاده، سواره، دوچرخه و موتور می‌توانید به کمپین خط عابر پیاده بپیوندید.

با عضویت در رسانه‌های اجتماعی کمپین

کمپین در تلگرام، اینستاگرام، و توئیتر با شناسه khateaber@ فعالیت می‌کند. با پیوستن به این کانال‌های ارتباطی در رساندن صدای کمپین مشارکت کنید.

با استفاده از شب‌تاب (چراغ همراه)

شب‌تاب محصولی از کمپین برای دیده‌شدن در شب است. با تهیه و استفاده از آن می‌توانید ضمن افزایش ایمنی خود به گسترش استفاده از آن کمک کنید

با نصب برچسب «من برای عابرپیاده می‌ایستم»

شما می‌توانید با تهیه و نصب برچسب «من برای عابرپیاده می‌ایستم» بر شیشه جلو خودروی خود برای احترام به حق عابرپیاده همپیمان شوید.

با عضویت در کارگروه‌های کمپین​

کمپین در حال حاضر در دو کارگروه آموزش و ترویج داوطلب می‌پذیرد. برای مشارکت فرم عضویت را پر کنید.

با کمک مالی به کمپین​

کمپین یک حرکت جمعی و سرمایه عمومی برای حذف تلفات عابرپیاده در شهر بابل است. با کمک مالی به کمپین در پیشبرد اهداف کمپین سهیم شوید.